مراکز تفریحی و گردشی

معرفی مراکز تفریحی و گردشی

خدمات تفریحی و گردشگری

خدمات تفریحی و گردشگری از جمله نیاز های اساسی مردم است. از جمله مراکز تفریحی و گردشی می توان به پارک ها و بوستان در داخل شهر ها و اطراف آنها ، سینما ها و موزه ها که علاوه بر جنبه تفریحی که دارند در فرهنگ سازی نیز نقش بسیار مهمی دارند . حتی می توان سینما ها و موزه ها را به عنوان بخشی از اماکن فرهنگی نیز قرار داد. مشاهده آثار سینمایی و همینطور موزه های تاریخی و آثار باستانی از جمله مهم ترین تفریحات مردم هستند.
علاوه بر این خدمات تفریحی بازی های جدیدی که به عنوان اتاق های فرار یا بازی در مراکز خرید و … شناخته شده است طرفداران بسیاری را در بین مردم به خصوص جوانان پیدا کرده است. اگر به دنبال تفریح و سرگمی های جدید هستید ، چی چی بازار اطلاعات تمامی مکان های گردشی و تفریحی همینطور بازی و سرگرمی همراه با آدرس و اطلاعات تماس آنها را در اختیار شما قرار می دهد.
 

اماکن مذهبی

زیارتگاه ها ، امامزاده و کلیسا های زیادی  در سطح کشور وجود دارد از امامزاده صالح (ع) در تجریش تا کلیسا حضرت مریم از جمله اماکن مذهبی هستند که شما می توانید اطلاعات ، آدرس و تلفن آنها را در چی چی بازار پیدا کنید.. اگر به دنبال پیدا کردن اماکن زیارتی در نزدیک خود و یا در شهر خود هستید می توانید نزدیکترین مسیر برای رسیدن به این اماکن را پیدا کنید.

جزیره هرمز

معرفی جزیره هرمز

جزیره هرمز معرفی جزیره هرمز بازدید از جزیره زیبای هرمز ، به لطف کوههای رنگارنگ