خدمات بانک ملی

بانک ملی با داشتن بیش از 90 سال قدمت یکی از معتبر ترین بانک ها و خدمات دهندگان در زمینه بانکی می باشد. این بانک خدمات بیشماری از جمله ارائه تسهیلات ، خدمات ارزی ، خدمات سپرده گذاری و … را ارائه می دهد. برای اینکه شما از کلیه خدمات این بانک اطلاع داشته باشید ما یک مطلب جامع و کامل برای شما ایجاد کرده ایم .در سایت چی چی بازار اطلاعات و ادرس و شماره تماس کلیه شعب بانک ملی را می توانید مشاهده کنید.
در این مقاله در رابطه با خدمات بانک ملی و همینطور چگونگی استفاده از این خدمات آشنا شوید:

تسهیلات در بانک ملی

مهمترین خدمات بانک ملی از جمله ارائه تسهیلات جعاله ، وام ازدواج ، وام کالا برای خرید کالا های ایرانی ، مضاربه ، وام خرید خودرو ، وام تعمیر مسکن و … به مشتریان می باشد. این خدمات در بیشتر ها بانک ها ثابت می باشد اما در برخی از بانک ها علاوه بر این، تسهیلات دیگری نیز ارائه می شود.

از طرح های ویژه این بانک می توان به طرح ویژه مسکن اشاره کرد که در این طرح شما می توانید با سپرده گذاری کوتاه مدت از خدمات اوراق گواهی حق تقدم بهره مند شوید. در سپرده کوتاه مدت عادی شما می توانید براساس زمان ماندگار حساب خود و براساس سه نوع طرح ، یک مورد را انتخاب کنند. این تسهیلات در شهر تهران 60 میلیون تومام و در شهرستان ها 50 و 40 میلیون تومان می باشد. نرخ سود آن 17.5 درصد و زمان پرداخت آن 12 سال می باشد.

سپرده گذاری در بانک ملی

از دیگر خدمات بانک ملی می توان به سپرده گذاری قرض الحسنه ، کوتاه و بلند مدت می باشد. برای هر کدام از سپرده گذاری ها شما در ابتدا نیاز به افتتاح حساب در شعبه نزدیک محل زندگی و یا کار خود دارید. بعد از باز کردن حساب شما می توانید برای حساب خود کارت دریافت کنید و سود دریافتی از سپرده شما در سرمایه گذاری های کوتاه مدت در ماه 10 درصد ، در سه ماه 12 درصد و در 6 ماه 14 درصد می باشد و در سرمایه گذاری های بلند مدت یک ساله 16 درصد و دوساله 18 درصد  می باشد.

معرفی اطلاعات شعب بانک ملی در نزدیک شما

خدمات الکترونیک

خدمات الکترونیک در بانک ملی شامل همراه بانک ملی به نام بام می باشد. در این سایت شما می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و کلیه کارها از جمله انتقال حساب ، کارت به کارت ، پرداخت قبوض ، پرداخت تسهیلات و … را انجام دهید. همراه بانک ملی نیز اپلیکیشنی برای این خدمات در موبایل شما می باشد. از دیگر اپلیکیشن های بانک ملی می توان بله و ایوا را نام برد. شما از طریق تلفن همراه خود نیز می توانید شارژ برای سیم کارت خود خریداری کنید.

سایر خدمات بانک ملی

ارائه ضمانت نامه در بانک ملی از دیگر خدمات این بانک می باشد که برای افراد حقیقی و حقوقی صادر می شود که پشتوانه ای برای قراردادهای بازرگانی و تجاری است. از شرایط دریافت این ضمانتنامه می توان به دارا بودن حساب ، تمکن کافی ، واقعی بودن قرارداد می باشد.

خدمات ارزی بانک ملی در برخی از شعب منتخب در این بانک انجام می شود. این خدمات به دو دسته بازرگانی و غیر بازرگانی تقسیم شده که بخش بازرگانی شامل خدمات اعتبار اسنادی ، صدور حواله ، بروات اسنادی و تسهیلات ارزی و بخش غیر بازرگانی شامل سپرده قرض الحسنه پس انداز ، جاری ، مدت دار ، خرید و فروش ارز ،  صدور گواهی تمکن مالی و حواله های ارزی است.

شما می توانید از طریق سایت بانک ملی با وارد کردن شماره حساب و شماره کارت خود به شماره شبا دسترسی پیدا کنید و از دیگر خدمات آن شامل فروش سفته ، فروش تمبر مالیاتی و گواهی سپرده مدت دار بهره مند شوید.

خودرو
خودرو
خدمات
خدمات
خدمات حیوانات
خدمات حیوانات
خدمات پزشکی
خدمات پزشکی
فرهنگی و آموزشی
فرهنگی و آموزشی
خدمات ورزشی
خدمات ورزشی
خدمات تشریفات
خدمات تشریفات
گردشگری
گردشگری
مراکز تجاری
مراکز تجاری
فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه زنجیره ای
خدمات دولتی
خدمات دولتی
خدمات زیبایی
خدمات زیبایی
بیمه
بیمه
خدمات تفریحی
خدمات تفریحی
رستوران و کافه ها
رستوران و کافه
بانک ها
بانک ها