معرفی خدمات بانک ها

حسین پویان
حسین پویان
چی چی بازار یک بانک اطلاعات مشاغل جامع از اماکن عمومی، تفریحی، اداری، مشاغل و هر انچه شما به دنبال آن هستید می باشد. همین الان به ما بپیوندید!
خدمات متفاوتی در بانک ها وجود دارد که براساس نوع نیاز شما ارائه می شود. به طور مثال یکی از این خدمات سرمایه گذاری می باشد که به صورت قرض الحسنه و یا به صورت پس انداز می باشد.
خدمات بانک ها

بانک چه خدماتی ارائه می دهد؟

خدمات متفاوتی در بانک ها وجود دارد که براساس نوع نیاز شما ارائه می شود. به طور مثال یکی از این خدمات سرمایه گذاری می باشد که به صورت قرض الحسنه و یا به صورت پس انداز می باشد. همینطور وام های متفاوتی نیز برای نیازهای مختلف مانند وام خرید کالا ، وام خودرو ، وام مسکن ، وام تعمیر مسکن و … وجود دارد.خدمات الکترونیک بانک ها نیز از جمله بخش هایی است که امروز کاربرد زیادی در بین مشتریان و کاربران دارد. در این مقاله ما تمامی تسهیلات و خدماتی را که بانک ها ارائه می کنند به شما معرفی می کنیم.

انواع تسهیلات و وام ها

تسهیلات در بانک ها شامل مضاربه ، مشارکت مدنی ، فروش اقساطی ، اجاره به شرط تملیک ، وام جعاله ، وام قرض الحسنه ،  وام خرید خودرو ، وام تعمیر مسکن و ساختمان ، خرید کالاهای سرمایه و بادوام ، وام گردشگری ، وام تامین و تجهیز دفتر و محل کار ، وام خرید کالاهای مصرفی ، تامین سرمایه واحدهای بازرگانی و واحدهای تولیدی میباشد. مشتریان می توانند با حضور در بانک و ارائه مدارک کافی و مناسب برای هر یک از تسهیلات و ضامن معتبر در شعبه مورد نظر منتظر دریافت وام خود باشند. مدارک مورد نیاز دریافت وام برای هر نوعی از وام متفاوت می باشد.

انواع سپرده گذاری و مزایای آن

از جمله سپرده گذاری در بانک ها می توان به قرض الحسنه پس انداز ، قرض الحسنه جاری ، وام ازدواج ، سرمایه گذاری بلند مدت و حساب کوتاه مدت اشاره کرد. در برخی از بانک ها نمونه های دیگری از سپرده های سرمایه گذاری مانند حساب های همراه ، صندوق های اجاره ای و صندوق های سرمایه گذاری ، حساب پس انداز جوانان را نام برد . سپرده گذاری در اکثر بانک ها به صورت ثابت می باشد ولی در برخی از بانک ها خدمات سپرده گذاری متفاوت نیز ارائه می شود.

معرفی کلیه بانک ها و شعبه ها در نزدیک شما

خدمات الکترونیکی

از محصولات و خدمت الکترونیکی بانک ها به اینترنت بانک ، اینترنت بانک همراه ، موبایل بانک ، اپلیکیشن های رمز ساز ، تلفنبانک ، سامانه های موبایلی و پیام های کوتاه بانکی ، برداشت وجوه بدون در دست داشتن کارت ، پرداخت قبوض ، کیوسک های خدمات بانکی و شعبه های مجازی ، خود پردازها (ATM) ، پایانه های فروشگاهی (POS) ، پرداخت های اینترنتی (IPG) و … اشاره کرد. این نوع خدمات نیز در بانکها متفاوت می باشد و برخی از این خدمات در بعضی از بانک ها ارائه نمی شوند.

سایر خدمات بانک ها

علاوه بر خدماتی که در بالا گفته شده در برخی از شعب بانک ها خدمات ارزی مانند خرید و فروش ارز ، حواله های ارزی ، اعتبارات وارداتی و … انجام می شود. از دیگر خدمات می توان به صدور کارت هدیه در شعب بانک ها اشاره کرد. صندوق امانات ، صدور ضمانتنامه ، تضمین معاملات ، حواله های بین بانکی و … را نیز نام برد.

مقاله را به اشتراک بگذارید

مقالات بیشتر

خدمات زیبایی در نزدیکی شما

شبکه های اجتماعی

غذاهای سنتی ایران