مراسم و تشریفات

معرفی خدمات مراسم و تشریفات

خدمات ویژه مراسم

یکی از خدماتی که مورد توجه مردم قرار گرفته خدمات تشریفات است. شما برای برگزاری مراسم نیاز به خدماتی دارید که برخی از شرکت ها این خدمات را برای شما انجام می دهند. چی چی بازار به شما موسسات خدمات تشریفات برای برگزاری عروسی و مراسم ترحیم را معرفی میکند. همچنین شما می توانید برای مراسم خود از خدمات اتلیه ،شیرینی فروشی ها ، تالار ها ، گل فروشی و … را پیدا کنید.

هر مراسمی متناسب با نوع آن نیاز به خدمات خاصی دارد مثلا برای یک مراسم عروسی نیاز به آتلیه عکاسی ، شیرینی فروشی برای سفارش کیک ، تالار عروسی ، گل فروشی برای تزئین ماشین و همینطور گل عروس است. علاوه بر این ها شما می توانید خدمات دیگر مانند اجاره ماشین ، سالن های زیبایی و آرایشگاه ها و … را نیز مشاهده کنید .

گل فروشی

از دیرباز هدیه دادن گل در میان مردم و برای مراسم مختلف مرسوم بوده است. تهیه دسته گل و سبد گل از سریع ترین و راحت ترین هدایایی است که میتوان برای هدیه به افراد انتخاب نمود.
ارائه گل در مغازه های کوچک گل فروشی در محله ها و نیز در بازارهای گل هر شهر به افراد صورت می گیرد. بازارهای اصلی گل در تهران عبارتند از بازار گل محلاتی، بازار گل خاوران (امام رضا) ، بازار گل بهشت زهرا، بازار گل شهید فکوری، بازار گل آبشناسان غرب تهران که مکان هایی مناسب و جذاب برای عاشقان گل و گیاه می باشد.
مشتریان می توانند در گل فروشی ها، گلدان های ریشه ای، دسته گل و سبد گل، انواع کاکتوس، گل های باغچه ای، درختان میوه، درختچه های بونسای، انواع گل های تایلندی، چینی، هلندی و … ، انواع بذر و خاک و کود و محصولات آفت زدایی گیاهان و هر آنچه به گل و گیاه مربوط می شود را خریداری نمایند.
امروزه بسیاری از فروشندگان گل و گیاه و محصولات وابسته به آن، خدمات خود را به صورت آنلاین و تلفنی نیز ارائه می دهند. و مشتریان می توانند تلفنی و یا اینترنتی سفارش خود را ثبت نمایند..

آتلیه عکاسی

آتلیه در واقع مکانی برای ثبت لحظات به یاد ماندنی زندگی افراد می باشد. عکاسی و فیلمبرداری راه مناسب برای ثبت این وقایع می باشد. از مهم ترین مراسم که ثبت لحظه به لحظه ی آن برای افراد مهم می باشد، مراسم عروسی می باشد.
امروزه استفاده از آتلیه برای مراسمی همچون عکاسی در دوران بارداری، جشن تعیین جنسیت بچه، مراسم تولد، مراسم فرمالیته پیش از عروسی و … رواج بسیار یافته است.
از دیگر خدمات ارائه شده برای فیلمبرداری در مراسم، تصویربرداری های اسلوموشن جهت ایجاد صحنه های رمانتیک و احساسی، استفاده از کرین و بالابر برای تصویربرداری از تمام زوایا،استفاده از رونین، استفاده از هلی شات ها برای عکاسی و فیلمبرداری برای تصویربرداری از آسمان و خلق صحنه های خاص و جذاب، چاپ لیت و گیفت های مراسم برای هدیه به مهمانان، ساخت کلیپ های عاشقانه پیش از عروسی و پخش کردن آن در سالن برای مهمانان می باشد.
افراد پس از مراجعه به آتلیه ها و بیان درخواست های خود، قراردادی برای دریافت خدمات درخواستی با آتلیه مورد نظر می بندند.