خدمات حیوانات

معرفی خدمات حیوانات

خدمات حیوانات

اگر شما دارای هر نوع حیوان خونگی از جمله سگ ، گربه ، طوطی ، خرگوش و … باشید به احتمال زیاد یکبار به کلینیک و بیمارستان دامپزشکی ، داروخانه ها و یا پت شاپ رفته اید. چی چی بازار با معرفی انواع خدمات و برترین مراکز در زمینه حیوانات خانگی در این زمینه به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان بتوانید مرکز مورد نظر خود را در نزدیکترین مکان به خود  و یا بهترین مکان را پیدا کنید.
خدمات ویژه حیوانات نیاز به تیم متبحر در این زمینه هست و شما باید برای حفظ سلامتی  این موجودات باید بهترین انتخاب را داشته باشید. ما تمامی خدماتی که برای حیوانات ارائه می شود به شما معرفی می کنیم.

خدمات کلینیک دامپزشکی

از جمله این خدمات می توان به معاینه دوره ای و چکاپ – واکسیناسیون – خوردن قرص ضد انگل یا انگل زدایی – کوتاه کردن موها و گرفتن ناخن – تمیز کردن گوش – کاشت میکروچیپ – جراحی – جرم گیری و خدمات دندان – آزمایشگاه – اصلاح و شستشو  – پانسیون – آموزش های رفتاری – کوتاه کردن پر و نوک – اصلاح ناخن پرندگان – معاینه حیوانات ، تشخیص بیماری و درمان سگ ، گربه ، طوطی ، خرگوش و … اشاره کرد.

در صورتی که حیوان خانگی شما بیمار شود و نیاز به دامپزشک داشته باشد شما می توانید دامپزشکی مورد نظر خود را پیدا کنید و به آن مراجعه کنید تا خدمات درمانی لازم برای آنها را دریافت کنید. بعضی از این کلینیک ها امکان نگداری از حیوانات را نیز دارند. به طور مثال اگر شما می خواهید به مسافرت بروید و نیاز به کسی دارید که از پت شما نگهداری کنید می توانید دامپزشکی که خدمات پانسیون و نگهداری دارد را نیز انتخاب کنید.

زمان مراجعه به دامپزشکی

در صورتی که حیوانات خانگی شما هر یک از علائم از جمله بی حالی و بی اشتهایی – خواب بی شد از حد ، کسلی – اسهال – استفراغ – نخوردن غذا – سرفه – هرگونه تغییرات در پوست ، مو ، نوک و دست و پا آنها ، بداخلاقی و کز کردن و هر گونه تغییر در رفتارحیوانات که بیش از یک روز ادامه داشته باشد می تواند نشانه بیماری حیوانات خانگی باشد. از آنجایی که حیوانات کوچک هستند و بدن ضعیف تری دارند ممکن است با ادامه بیماری بیشتر از یک روز جان خود را از دست بدهند. بنابراین با مشاهده کوچکترین تغییری حتما به دامپزشک مراجعه نمایید.