خدمات حیوانات

خدمات حیوانات

اگر شما دارای هر نوع حیوان خونگی از جمله سگ ، گربه ، طوطی ، خرگوش و … باشید به احتمال زیاد یکبار به کلینیک و بیمارستان دامپزشکی ، داروخانه ها و یا پت شاپ رفته اید. چی چی بازار با معرفی انواع خدمات و برترین مراکز در زمینه حیوانات خانگی در این زمینه به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان بتوانید مرکز مورد نظر خود را در نزدیکترین مکان به خود و یا بهترین مکان را پیدا کنید. خدمات ویژه حیوانات نیاز به تیم متبحر در این زمینه هست و شما باید برای حفظ سلامتی این موجودات باید بهترین انتخاب را داشته باشید. ما تمامی خدماتی که برای حیوانات ارائه می شود به شما معرفی می کنیم.

زمان مراجعه به دامپزشکی

بانک ایران زمین ابتدا در سال 1377 و به عنوان موسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین در استان خراسان آغاز به کار نمود. این موسسه در سال 1389 با دریافت مجوز بانک از بانک مرکزی، با نام بانک ایران زمین به فعالیت پرداخت. این بانک هفدهمین بانک خصوصی ایران می باشد که با حدود 400 شعبه مشغول به کار است. خدمات ارائه شده در بانک ایران زمین شامل سپرده گذاری و پس انداز و برداشت به صورت لحظه ای و پیوسته و سپرده های مدت دار، اعطای تسهیلات به مشاغل و شرکت ها و خانواده ها، ورود به بازارهای بورسی و غیر بورسی، خدمات بانکی الکترونیکی، خدمات بانکی بین المللی شامل سپرده گذاری ارزی، خدمات معاملات ارزی، ضمانت های ارزی و … ، خدمات خاص بانکداری مانند مدیریت ثروت و مشاوره های مالی، خدمات ارائه شده در زمینه ی بیمه، کارگزاری و … می باشد.

خدمات کلینیک دامپزشکی

از جمله این خدمات می توان به معاینه دوره ای و چکاپ – واکسیناسیون – خوردن قرص ضد انگل یا انگل زدایی – کوتاه کردن موها و گرفتن ناخن – تمیز کردن گوش – کاشت میکروچیپ – جراحی – جرم گیری و خدمات دندان – آزمایشگاه – اصلاح و شستشو – پانسیون – آموزش های رفتاری – کوتاه کردن پر و نوک – اصلاح ناخن پرندگان – معاینه حیوانات ، تشخیص بیماری و درمان سگ ، گربه ، طوطی ، خرگوش و … اشاره کرد. در صورتی که حیوان خانگی شما بیمار شود و نیاز به دامپزشک داشته باشد شما می توانید دامپزشکی مورد نظر خود را پیدا کنید و به آن مراجعه کنید تا خدمات درمانی لازم برای آنها را دریافت کنید. بعضی از این کلینیک ها امکان نگداری از حیوانات را نیز دارند. به طور مثال اگر شما می خواهید به مسافرت بروید و نیاز به کسی دارید که از پت شما نگهداری کنید می توانید دامپزشکی که خدمات پانسیون و نگهداری دارد را نیز انتخاب کنید.