خدمات زیبایی

معرفی خدمات زیبایی

سالن زیبایی زنانه

سالن های زیبایی زنانه یا همان آرایشگاه های زنانه خدمات زیبایی ویژه بانوان ارائه می دهند این خدمات  رنگ کردن مو ، کوتاهی مو ، خدمات ویژه ناخن ، خدمات ابرو و مژه ، انواع اکستنشن ، شینیون مو ، براشینگ مو ، کراتین و صافی مو ، فر کردن مو و مدل های مختلف میکاپ می باشد. خدمات ماساژ ، پاکسازی پوست و .. نیز در برخی از این سالن ها انجام می شود. تعدادی از این سالن های زیبایی بخشی ویژه عروس ها دارند این بخش از سالن ویژه عموم جدا می باشد. چی چی بازار لیستی از کلیه سالن های زیبایی زنانه و خدمات این مراکز زیبایی همراه با اطلاعات کامل  را در اختیار شما قرار می دهیم.

سالن زیبایی مردانه

خدمات زیبایی ویژه آقایان یا همان سالن زیبایی آقایان امروزه نسبت به قبل خدمات بیشتری را ارائه می کند. این خدمات شامل کوتاهی مو ، براشینگ مو در آقایان ، اصلاح صورت ، خدمات پاکسازی پوست ، خدمات ویژه برای داماد را انجام می دهند. نزدیکترین آرایشگاه به محل کار و یا منزل خود را با جستجو در چی چی بازار می توانید پیدا کنید.

کلینیک زیبایی

یکی از بخش هایی که امروز مورد توجه بسیاری از افراد از جمله آقایان و بانوان قرار گرفته است کلینیک ها و خدمات زیبایی است.  در کلینیک های زیبایی شما می توانید خدماتی تخصصی و زیبایی پوست و مو شامل لیزر موهای زائد ، بوتاکس ، جوانسازی پوست ، درمان تعریق ، پاکسازی پوست ، تزریق ژل ، رفع لک ، کک و مک ، جای جوش و جای زخم ،رفع روزنه های باز پوست، لابیاپلاستی و … انجام می شود.