خدمات زیبایی

معرفی خدمات زیبایی
سالن زیبایی زنانه

سالن زیبایی زنانه

خدمات زیبایی و آرایشگری ترکیبی از هنر و زیبایی و شغل است. سالیان دراز است که مراکزی جهت ارائه خدمات آرایشگری به وجود آمده اند. در گذشته های دور فقط خانواده های ثروتمند و سلطنتی از چنین خدماتی بهره مند می شدند. امروز هر فردی می تواند خود اقدام به برخی امور نماید و یا به مراکز آرایشگاهی مراجعه نماید. خدمات ارائه شده توسط آرایشگاه ها عبارت است از خدمات ناخن، خدمات مو، خدمات پوست، خدمات آرایش و میکاپ، خدمات تتو و …

سالن زیبایی مردانه

امروزه سالن های زیبایی مردانه خدماتی فراتر از سلمانی های قدیمی به مشتریان ارائه می دهند و مردان و دامادها نیز مانند زنان خدمات زیبایی دریافت می کنند.. برخی از این خدمات عبارتند از پروتز مو که موها را پرتر نشان می دهد، گریم داماد، خدمات پوست و زیبایی ، ماساژ و پلکسینگ مو، ساکشن صورت، کراتینه و صاف کردن مو، اصلاح مو و صورت، لیزر و اپیلاسیون موهای زائد، تقویت مو و ویتامینه و پروتئینه، رنگ مو، کوتاهی مو، ماسک پوست و موی اقایان، ایجاد طرح روی مو، پدیکور و ریباندینگ و کراتینه تراپی و ….

کلینیک زیبایی

کلینیک های زیبایی مراکزی هستند که خدماتی از جمله ماساژ پوست ، آب درمانی، پیرسینگ، لایه  برداری، مراقبت های دوره ای پوست و … را به مشتریان ارائه می دهند. الزامی بر وجود یک متخصص پوست و مو و زیبایی در این کلینیک ها وجود ندارد. کلینیک های زیبایی خدمات مراقبت از مو و یا برای مثال کاشت مو ارائه می دهند و درمان کننده ی پزشکی مشکل ایجاد شده نیستند. از دیگر خدمات ارائه شده ی این مراکز می توان به لیزر موهای زائد، برداشتن خال ، بوتاکس، پاکسازی پوست، درمان تعریق زیاد، جوانسازی پوست، درمان واریس پا با لیزر، اصلاح فرم بینیانجام لاغری های موضعی و … اشاره نمود.

مدل مو 2021

مدل مو سال 2021

در سال 2021 چه مدل مویی طرفداران بیشتری خواهد داشت؟ بعد از دوران کرونا و اتفاقهایی که افتاده است و استرس هایی که داشته ایم، مدل مویی که امسال مد شده است بسیار متفاوت خواهد بود.