خدمات پزشکی

معرفی خدمات پزشکی

معرفی خدمات پزشکی

از جمله خدمات پزشکی می توان بیمارستان ها – آزمایشگاه ها — دندانپزشکی ها – متخصصین زنان – متخصصین اطفال – کلینیک و درمانگاه  ها – مراکز ام آر آی ، سونوگرافی ، رادیولوژی و … را نام برد. این مراکز به صورت خصوصی و یا دولتی خدمات خاصی را به مردم ارائه می دهند. این خدمات با توجه به بیمه ای که هر فرد دارد به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه انجام می شود.

کلینیک و مطب های تخصصی

در چی چی بازار ما تعداد زیادی از متخصصین و کلینیک ها در زمینه مشاوره و روانشناسی، متخصصی زنان و زایمان ، پزشک کودک و اطفال ، دندانپزشکی ، پوست و مو ، ارتوپد و روماتوژی و … را در نزدیکترین مکان به شما معرفی می کنیم. شما می توانید اطلاعات مورد نظر خود از جمله آدرس – تلفن تماس و خدماتی که در این مرکز ارائه می شود را با جستجو نام پزشک و یا مشاهده دسته بندی مورد نظر خود پیدا کنید.

مراکز تصویربرداری

سونوگرافی ، ام آر آی و رادیولوژی با هم تفاوت دارند.  ار این دستگاه ها برای تشخیص مشکل در بدن به صورت تصویر برداری استفاده می شود . که از اعضای داخلی بدن از جمله روده ، معده ، مثانه ، شکستگی استخوان ، سنگ کلیه ، رحم و … عکس گرفته می شود تا بیماری تشخیص داده شود. شما می توانید این مراکز را در سراسر ایران و تهران مشاهده نمایید و به اطلاعات آنها برای تماس دسترسی داشته باشید.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس چیست؟

بوتاکس چیست و چطور عمل می کند؟ آشنایی با انواع بوتاکس بوتاکس دارویی است که