نمایندگی ها و خدمات خودرو

معرفی نمایندگی و خدمات خودرو
معاینه فنی

نمایندگی خودرو

فروش خودرو و ارائه خدمات پس از فروش از جمله خدمات نمایندگی خودرو ها می باشد. برخی از خدمات تخصصی در رابطه با ماشین و همینطور چکاپ های سالیانه و یا براساس کیلومتر شمار در بیشتر نمایندگی خودرو ها انجام می شود. شما می توانید تعمیر خودرو خود را در این مراکز انجام دهید تا خودرو شما از گارانتی شرکت خارج نشود.

همچنین در این نمایندگی قطعات و لوازم اصلی ویژه هر خودرو می باشد و در صورت نیاز به تعمیر و مراجعه به این مراکز لوازم یدکی ماشین ارائه می گردد. برخی از این مراکز خدمات ویژه برای خودرو ها دارند مانند خدمات سیار. در صورتی که شما در مکانی هستید که خودرو شما دچار مشکل شده است و امکان جا به جایی آن را ندارید می توانید از امدادهای سیار استفاده کنید.

خدمات خودرو

در سراسر ایران خدمات ویژه خودرو ارائه می شود از جمله این خدمات می توان به مراکز معاینه فنی خودرو اشاره کرد. این مراکز برای معاینه خودروهای بالاتر از 5 سال و سلامت خودرو خدمات ارائه میکند. امداد خودرو یکی دیگر از این خدمات می باشد که اگر شما در جاده و یا جایی دچار مشکل شدید می توانید با این مراکز تماس بگیرید و از خدمات آنها استفاده کنید.

برای مراسم های عروسی و همینطور افرادی که به شهر های دیگر سفر می کنند می توانند از خدمات اجاره خودرو استفاده کنند. افراد با قرار دادن مبلغی پول و یا وثیه می توانند خودرو مورد نظر خود را اجاره کنند و به صورت روزانه هزینه پرداخت کنند. کارواش نیز یکی از مهم ترین خدمات در زمینه خودرو هست که افرادی که وسیله نقلیه دارند در مواقع مورد نیاز به این مراکزمراجعه کرده و و خودرو و داخل آن تمیز می کنند.

چی چی بازار تمامی مراکز در زمینه خودرو از جمله نمایندگی ها ، خدمات ویژه و خدمات عمومی را به شما  معرفی می کند و کلیه اطلاعات این مراکز را در اختیار شما قرار می  دهد.

دیاگ خودرو

دیاگ خودرو چیست؟

اتومبیل شما نیاز به بررسی و معاینه فنی به صورت سالانه دارد. آزمایشات تشخیصی منظم می تواند مشکلات مربوط به وسیله نقلیه شما را قبل از اینکه به تعمیرات گران قیمت احتیاج داشته باشد ، تشخیص دهد.