درباره ما

بانک اطلاعاتی مشاغل رایگان

چی چی بازار یک بانک اطلاعات مشاغل جامع از اماکن عمومی، تفریحی، اداری، مشاغل و هر انچه شما به دنبال آن هستید می باشد. شما می توانید مشاغل و خدمات خود را به صورت رایگان در این بانک اطلاعاتی ثبت نام کنید. این بانک ، اطلاعات تماس، نقشه، نوع فعالیت و … مربوط به مکان مورد نظر را به سهولت و بدون پرداخت هزینه ای در اختیار شما کاربران محترم می گذارد. اساس کار چی چی بازار ارائه اطلاعات بر روی نقشه میباشد که به صورت های زیر قابل دریافت می باشد:

این محصول یکی از محصولات شرکت ایمن دابا پارسیان می باشد که با تکیه بر دانش جوانانی پویا جهت رفاه حال شهروندان طراحی شده است. چی چی بازار یک دوست و راهنماست که دست شما را میگیرد و تا مقصد دلخواهتان میبرد.

همکاری با چی چی بازار

اگر به دنبال هر چه بیشتر دیده شدن و رونق کسب و کار خود هستید، می توانید در چی چی بازار خود را معرفی کرده و مشتریان خود را بیابید. به این منظور می توانید از طریق لینک ثبت نام در سایت عضویت خود را محقق سازید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن چی چی بازار

با توجه به روی آوردن هر چه بیشتران کاربران به استفاده از خدمات بر گوشی همراه آنها، چی چی بازار این امکان را فراهم نموده است تا کاربران با نصب اپلیکیشن کاربردی این سرویس در هر مکان به جستجو و آدرس یابی دسترسی داشته باشند.
این اپلیکیشن در دو نسخه ی اندروید و ios ارائه شده است که قابل دانلود از مارکت های گوشی می باشد.

دانلود چی چی بازار از اپ استور

تماس با ما

با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و بصورت آنلاین با ما در تماس باشید.
اطلاعات بیشتر

ثبت نام کاربر

در این بخش وارد شده و از چگونگی ثبت نام و مزایای آن مطلع شوید.
اطلاعات بیشتر

ثبت کمپانی

شرکت خود را ثبت کنید تا کاربران  سریعتر شما را پیدا کنند.
اطلاعات بیشتر