کافه و رستوران

معرفی رستوران ها
سفره خانه

رستوران های ایرانی

در رستوران ها غذاهای مختلفی از جمله غذاهای سنتی و ایرانی همراه با دسر و مخلفات گوناگون سرو می شود. شما می توانید در رستوران های ایرانی غذاهایی مانند کباب و جوجه ، غذاهای دریایی و فرنگی مانند میگو و ماهی در سفارش داد. علاوه بر این می توانید در سالاد های روز و فصل یا مدل های مختلف نوشیدنی مانند نوشابه و یا آبمیوه های طبیعی نیاز سفارش دهید.

از معروفترین و بهترین رستوران های تهران می توان رستوران البزر ، رستوران نایب ، رستوران گردان برج میلاد و … را نام برد. رستوران های خاص دیگری از جمله رستوران اژدهای طلایی برای غذاهای چینی از رستوران های معروف در تهران می باشد. در رستوران دربار نیز منویی از غذاهای هندی را می توانید مشاهده کنید. در چی چی بازار از بهترین تا نزدیکترین رستوران به محل کار و زندگی خود را می توانید پیدا کنید.

سفره خانه سنتی

رستوران سنتی ایرانی از جمله بهترین و خوشمزه ترین غذاها را ارائه می کند. در این رستوران ها غذاهای سنتی ایرانی مانند دیزی ، کباب و … را می توانید سفارش دهید . علاوه بر آن شما می توانید بعد از صرف غذا در محیط های باز از قلیون نیز استفاده کنید. چایی همراه با خوراکی های مختلف از جمله نبات ، شیرینی و … نیز در منو این رستوران ها مشاهده می شود.

کافی شاپ

کافه، کافی شاپ و قهوه خانه، مکان هایی اند که ضمن دور هم جمع کردن افراد، لذت بردن از مزه ها و موسیقی را در فضایی مناسب و آرامبخش برای آنها فراهم می آورد. این مکان ها مناسب برای قرارهای دوستانه، عاشقانه، برگزاری مراسمی همچون تولد و سالگرد و یا حتی استراحت های فردی و … می باشد.
ویژگی هایی که یک کافه را خاص تر و جذابیت آن را بیشتر میکند عبارتند از کیفیت و تنوع قهوه ها، زیبایی و راحتی صندلی ها، تجهیز کافه به اینترنت رایگان، غذای خوب با قیمت مناسب، منوهای جذاب، داشتن یک باریستای ماهر و خلاق، کتابخانه های حاوی کتاب های خوب، محیط دلنشین و به دور از هیاهو، کافه های ارائه دهنده بازی و … ، که این قابلیت ها در جذب افراد تاثیر بسزایی دارد.
کافه ها را می توان بر اساس انواع مرسوم آن به دسته های کافه لوکس و بورژوایی، کافه دانشجویی و فرهنگی، کافه های هنری، کافه های سیار، کافه های سنتی، کافه بازی ها، کافه گالری ها و … تقسیم نمود.

فست فود

از جمله غذاهایی که طرفداران زیادی دارد می توان فست فودها را نام برد. همبرگرها ، انواع ساندویچ و پیتزا ، پاستا ، سالاد سزار و … در منو فست فود مشاهده می شود. علاوه بر این نمونه از غذاها آبمیوه های طبیعی نیز در برخی از فست فودها سرو می شود. 

بهترین رستوران های تهران

معرفی بهترین رستوران های تهران

از جذاب ترین فعالیت های این روزهای مردم در سراسر دنیا رفتن به رستوران ها و فست فودها است. با توجه به این استقبال تعداد رستوران ها در سطح تهران و سراسر ایران بیشتر و کیفیت ها بالاتر رفته است. به طوری که شما می توانید تعداد زیادی رستوران خاص و همینطور بین المللی را در سطح شهر ها ببینید.

کرپ مرغ

کرپ مرغ

کرپ چیست؟کرپ ها از خانواده پنکیک ها هستند و می توان آنها را با آرد گندم درست کرد. بعد از درست کردن کرپ با مواد مختلف که کاملا به صورت سلیقه ای می باشد می توان داخل آن را پر کرد.