مدل مو سال 2021

حسین پویان
حسین پویان
چی چی بازار یک بانک اطلاعات مشاغل جامع از اماکن عمومی، تفریحی، اداری، مشاغل و هر انچه شما به دنبال آن هستید می باشد. همین الان به ما بپیوندید!
در سال 2021 چه مدل مویی طرفداران بیشتری خواهد داشت؟ بعد از دوران کرونا و اتفاقهایی که افتاده است و استرس هایی که داشته ایم، مدل مویی که امسال مد شده است بسیار متفاوت خواهد بود.
مدل مو 2021

در سال 2021 چه مدل مویی طرفداران بیشتری خواهد داشت؟ بعد از دوران کرونا و اتفاقهایی که افتاده است و استرس هایی که داشته ایم، مدل مویی که امسال مد شده است بسیار متفاوت خواهد بود.

با توجه به بیماری میزان کوتاه کردن مو در خانه اتفاق افتاده است و این باعث شده است تا مردم انتخاب های جسورانه تری در مورد مدل مو های خود داشته باشند. در این مقاله ما شما را با بهترین مدل های مو در سال 2021 آشنا می کنیم.

مدل مو کوتاه

ملد مو کوتاه یک مدل موی کلاسیک است که از قدیم وجود داشته است. و در حالی که در طول سال ها تکرارهای مختلف از مدل مو کوتاه یا همان باب را مشاهده کرده ایم. این مدل جدیدترین مدل مویی است که شما در سال 2021 خواهید دید. این مدل در تمام سال 2020 محبوب بوده است و در این نمونه تغییرات زیادی را شاهد نبوده ایم.  افرادی که دارای مدل مو صافی هستند می توانند این مدل را بیشتر استفاده می کنند.

این مدل در سال های مختلف طرفداران زیادی داشته است اما در مدل جدید تغییرات بسیار جزئی نیز مشاهده می شود . مدل سال 2021 بیشتر برای موها با حالت طبیعی مو است و کمتر نیاز به صافی مو دارد.

مدل مو لِیِر

مدل مو کوتاه دارای انواع مختلفی می باشد. بعضی بلندتر و بعضی کوتاهتر ، در حالی که بعضی صاف و بعضی فرفری هستند. این مدل ها تقریباً با هر فرم صورت متناسب هستند ، به همین دلیل است که سال ها این مدل یکی از مدل موهای اصلی است . مدل مو لیر همچنین یکی از محبوب ترین مدل های مو برای زنان مسن هستند که به جذابیت جهانی آنها می افزاید و گرچه تعداد زیادی از آنها را در سال 2020 مشاهده کردیم ، شما در سال 2021 نیز مدل موهای کوتاه را مشاهده خواهید کرد.

این مدل موهای به طور همیشیگ محبوب می باشند و مزیت این است که لایه ها به موها عمق و بافت می دهند ، که می تواند حتی به موهای ظریف و نازک حجم بیشتری بدهد.

مدل پیکسی

یکی از مدل هایی که در گذشته و در سال 2021 طرفداران زیادی دارد مدل پیکسی است. یک مدل مو بسیار کوتاه برای خانم ها که تغییرات بسیار زیادی را برای آنها ایجاد خواهد کرد. این مدل تغییرات بسیار بزرگ و جسورانه ای را برای شما ایجاد خواهد کرد  بسیاری از زنان مایلند خود را از خاطرات قدیمی و موهای بلند خود ، خلاص کنند. این مدل برای موهای صاف و مجعد بسیار زیبا و شیک به نظر می رسد. اگر موهای بلندی دارید و می خواهید تغییرات زیادی را برای سال جدید تجربه کنید این یکی ازمدل ها می باشد.

مدل شگی

در سال 2021 درخواست برای مدل موهای شگی را زیاد خواهید داشت. این مدل مو دارای لایه های زیادی می باشد. این مدل برای موهای مو بلند و کوتاه بسیار شیک می باشد. موهای مجعد برای این مدل مو بسیار مناسب هستند و پراکنده شدن آن زیبایی این مدل را بیشتر نشان می دهد وشما بیشترین جذابیت را  خواهید داشت.

معرفی بهترین سالن های زیبایی در نزدیک شما

مدل مو روی شانه

مدل مو کوتاه تا روی شانه یکی دیگر از مدل موهای امسال می باشد. این مدل برای افرادی که دوست ندارند مدل مو کوتاهی داشته باشند و در حال حاضر موهای بلندی دارند مناسب است. این مدل مو تا روی شانه و به صورت خرد شده می باشد که مدل موهای شما را زیباتر نشان داده و همینطور سبک می باشد. با توجه به فعالیت بیشتر خانم در خانه و خارج از خانه تمایل به داشتن موهای کوتاه و تا روی شانه بسیار افزایش داشته است زیرا احساس قدرت بیشتری به نسبت به گذشته را در آنها ایجاد میکند و همینطور مدیریت آن راحت تر خواهد بود.

مدل Edgier

ییک از مدل موهای جذاب و عجیب امسال مدل Edgier است. یک مدل مو برای نشان دادن اشتیاق زنان برای خلاص از هرج و مرج می باشد. یک مدل مو بسیار کوتاه که در قسمت های انتهایی آن بر روی سر شما سایه زده می شود و یا طرح هایی ایجاد می شود. شما می توانید موهای خود را کوتاه کرده و از آرایشگر خود بخواهید هر شکلی را که می خواهید در روی سر شما ایجاد کند.

این مدل مو از سبک سنتی موهای کوتاه خارج شده است و یک مدل کاملا جدید در سال 2021 است. افرادی که به دنبال ریسک هستند بیشتر از این مدل استقبال می کنند و با این کار یک سبک جدید را در لباس پوشیدن و آرایش خود باید ایجاد کنند.

مدل مو بسیار کوتاه

یکی از مدل های مو بسیار کوتاه می باشد که در گذشته نیز مد شده بود. مدل مو کوتاه در جلو آن مو به صورت چتری می باشد. این مدل سر و گردن شما را بیشتر نشان می دهد و به دلیل مدل جلو مو تفاوت بسیار زیادی با مدل های دیگر دارد. در این مدل مو شما به صورت چند لایه کوتاه می شود و علاوه بر اینکه ظاهر جدیدتری پیدا می کند سبک تر نیز خواهد شد.

افرادی که به مدل مو کوتاه علاقه دارند می توانند با این مدل سبک جدیدی را تجربه کنند و علاوه بر این ظاهر جذابی داشته باشند.

مدل مو چتری

مدل مو چتری چند لایه یکی از مدل های سال 2021 است.این مدل تقریبا مانند همان مدل مو قدیمی و به صورت چتری است با این تفاوت ک موها به صورت لایه ای در جلو سر کوتاه می شوند. در این مدل موها سبک شده و به صورت یکپارچه به نظر می رسند. این مدل برای افرادی که قدرت ریسک بالایی ندارند بسیار مناسب است و با تغییرات کوچک می توانند در چره خود تغییرات زیادی را مشاهده کنند. این مدل حتی در صورت رشد کردن نیز ظاهر شما را تغییر می دهد و در هر صورت شما چهره متنوعی خواهید داشت.

مقاله را به اشتراک بگذارید

مقالات بیشتر

خدمات زیبایی در نزدیکی شما

شبکه های اجتماعی

غذاهای سنتی ایران