مراکز تجاری و فروشگاه ها

معرفی مراکز تجاری و فروشگاه ها
مراکز خرید طلا

پاساژ و مراکز خرید

پاساژ به معنای مجموعه ای از فروشگاه ها و یا مغازه ها گفته می شود که در یک ساختمان جا دارند. مراکز خرید می توانند به صورت یه ساختمان و یا به صورت یک کوچه مانند کوچه برلن تهران تعریف گردند. پاساژهای امروزی مرتب و منظم تر از خیابان های فروشگاهی است اما حس و حال خرید در کوچه های بازار را ندارد. پاساژ ها به شکل امروزی در چندین طبقه و با اکثرا با ارائه خدمات پارکینگ به مشتریان در حال فعالیت می باشند. از لحاظ قیمت ارائه شده کالا، پاساژها نسبت به بازارهای سنتی، اجناس با قیمت های بالاتری را ارائه می دهند.
تعداد زیادی مراکز خرید و پاساژهای بزرگ در تهران و همینطور سراسر ایران مشاهده می شود. که نسبت به گذشته و تفاوت هایی که در سلیقه مردم ایجاد شده است مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. در این مراکز خرید انواع فروشگاه های لباس ، کیف و کفش ، شکلات و خوراکی ها ، برندها و … را می توانید در این مراکز مشاهده کنید. در بسیاری از مراکز تجاری رستوران ، فست فود ، کافه و فود کورت وجود دارد.

 

فروشگاه طلا و جواهر

اتحادیه طلا و جواهر از مهم ترین اتحادیه های کشور ایران می باشد. این اتحادیه زیر نظر اتاق اصناف و وزارت معدن و صنعت و تجارت فعالیت می کند. برخی خیابان ها و مراکز خرید به صورت مراکز بورس فروش طلا و جواهر درامده اند. برخی از این مراکز بورس طلا و جواهر در تهران عبارتند از بازار طلا و جواهر در بازار بزرگ تهران، مرکز خرید میلاد نور تهران، پاساژصدف اقدسیه، پاساژ قائم تجریش، بازار طلای میرداماد و میدان مادر، خیابان گاندی، خیابان کریمخان، خیابان ستارخان حد فاصل فلکه اول و دوم صادقیه، میدان کاج سعادت آباد، مرکز خرید سون سنتر و … . به جز مراکز بورس طلا و جواهر در سایر مناطق شهرها مغازه های زیادی  به ارائه خدمات در این حوزه فعال می باشند.

 

مدل مو 2021

مدل مو سال 2021

در سال 2021 چه مدل مویی طرفداران بیشتری خواهد داشت؟ بعد از دوران کرونا و اتفاقهایی که افتاده است و استرس هایی که داشته ایم، مدل مویی که امسال مد شده است بسیار متفاوت خواهد بود.