باشگاه ها وسالن های ورزشی

معرفی باشگاه ها وسالن های ورزشی​

معرفی خدمات ورزشی

چی چی بازار خدمات ورزشی مختلف را به شما معرفی می کند. این خدمات شامل باشگاه های ورزشی و بدن سازی ، تیر اندازی  ، اسب سواری  می باشد و همچنین اطلاعات در زمینه خدمات ورزشی و تفریحی مانند بولینگ ، کارتینگ ، بیلیارد را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله مکان های ورزشی نیز زمین های فوتبال ، سالن های سرپوشیده ، استادیوم ها، زمین تنیس می باشد که همراه با اطلاعات کامل در سایت ما ثبت شده است.

استخر

یکی از محبوبترین ورزش ها مخصوصا در فصل تابستان استخر می باشد. شما می توانید برای تفریح و آموزش و یا درمان بسیار بیماری ها از استخر استفاده کنید. استخرهای روباز و سرپوشیده ویژه آقایان و بانوان در سراسر ایران خدمات مختلف از جمله سونا خشک ، سونا بخار ، جکوزی و در برخی از استخرها باشگاه و لوازم ورزشی نیز ارائه می کنند تا افراد علاوه بر استخر و شنا بتوانند از این خدمات هم استفاده کنند.

 

سالن ها و زمین های ورزشی

از سالن ها و زمین های ورزشی برای ورزش های مختلفی استفاده می شود که زمین فوتبال یکی از آنها می باشد. سالن های ورزشی سرپوشیده نیز برای ورزش هایی مانند بسکتبال ، والیبال و … استفاده می شود. 

پیست های اسب سواری و باشگاه های تیراندازی و زمین های تنیس نیز بخش دیگری از این زمین ها ورزشی می باشند که خدمات آموزشی نیز برای افراد مختلف ارائه می شود. شما می توانید با ثبت نام در کلاس تنیس و یا اسب سواری علاوه بر استفاده از این مجموعه آموزش های لازم را نیز دریافت کنید.

ورزشی و تفریحی

مدل های دیگری از ورزش نیز می باشد که علاوه بر اینکه ورزشکارارن به صورت حرفه ای در آن مشغول هستند جنبه تفریحی نیز در بین مردم دارد از جمله این ورزش ها می توان به بیلیارد ، بولینگ ، کارتینگ  اشاره کرد.  تعداد زیادی از مردم از این ورزش ها به صورت تفریحی و نه به صورت حرفه ای نیز استفاده می کنند.

ورزش زومبا

ورزش زومبا

همه چیز در مورد ورزش زومبا برای داشتن یک بدن سالم نیاز به ورزش و