پر درآمدترین شغل های ایران

در این سال های با تغییراتی که در نحوه زندگی مردم و همینطور علایق و نیاز های آنها ایجاد شده است شغل های جدیدی نیز به وجود آمد. برخی از این شغل ها در گذشته نیز وجود داشت اما امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و درآمد زیادی را به وجود می آورد.  برخی از موارد نیاز به آموزش دارد و باقی آنها به صورت تجربی و یا با پرداخت هزینه می باشد.

در این مقاله ما تعدادی از این شغل ها را به شما معرفی می کنیم.

جراحی های زیبایی

با توجه به علاقه بسیار زیاد مردم به ایجاد تغییرات در چهره خود و همینطور رفع مشکلات صورت ، یکی از شغل هایی که درآمد بسیار زیادی دارد جراحی های پزشکی و زیبایی می باشد. از جمله این خدمات زیبایی جراحی بینی ، مدل سازی فک و صورت ، جراحی چشک و یا چانه و فک می باشد. بنابراین با توجه به این که این خدمات با استقبال مردم مواجه شده است یکی از درآمدزا ترین شغل ها

آرایشگر و سالن های زیبایی

یکی از پردرآمدترین شغل ها برای بانوان سالن های زیبایی و آرایشگری هست. شما می توانید با یاد گرفتن هر گونه مهارتی از جمله آرایش و میکاپ ، شینیون انواع مو ، کراتین مو ، کاشت ناخن ، انواع تتو لب ، چشم ، ابرو و … برای خود در آمد کسب کنید. در این شغل شما هم می توانید برای خود یک سالن کوچک با خدمات محدود و یا یک سالن بزرگ برای تمامی بخش ها ایجاد کنید. اگر بودجه برای این کار ندارید می توانید اتاقی در یک آرایشگاه اجاره کرده و یا به صورت درصدی با فردی که سالن آرایشی دارد کار کنید و برای خود درآمد داشته باشید.

دندانپزشک

دندانپزشکی از شغل های پردرآمد در سراسر دنیا است . دندانپزشکی از جمه خدماتی است که بسیار گران می باشد و از آنجایی که افراد زیادی در طول سال به این خدمات نیاز پیدا می کنند دندانپزشکان درآمد بسیار خوبی دارند.

معرفی بهترین مراکز آموزشی در نزدیک شما

آژانس های مسافرتی

با توجه به همه گیری کرونا این شغل از جمله شغل هایی است که آسیب بسیار زیادی دیده شده زیرا امکان برگزاری مسافرت و تور در داخل و خارج از کشور نمی باشد . در سال گذشته و هیمنطور بعد از بهبود وضعیت و گذر از کرونا آژانس های مسافرتی از جمله خدماتی هستند که در آمد زیادی دارند. علاقه مردم به مسافرت در شهر ها و کشورهای مختلف از جمله دلایل پیشرفت و بالا بودن در آمد در این شغل است.

فلوئنسر و تولید محتوا

بعد از بوجود آمدن شبکه های اجتماعی و بالا رفتن طرفدار این برنامه ها در سراسر جهان شغل هایی نیز متناسب با این انها بوجود آمد. فلوئنسر ها و افرادی که تولید محتوا و آموزش می کنند علاوه بر خرید و فروش در اینترنت و شبکه های اجتماعی یکی از این شغل ها می باشد پر درآمد در سراسر دنیا می باشد. افراد می توانند آموزشها و بخش های مختلف را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارند و در این شبکه های فالور جمع کنند و با تولید محتوا برای خود در آمد زایی انجام دهند.

برنامه نویسی وطراحی سایت

برنامه نویسی و طراحی وب سایت از جمله مشاغل با در آمد بالا در کل دنیا می باشد. از آنجایی که سایت های اینترنتی و همینطور اپلیکیشن ها در میان مردم طرفداران زیادی دارند و با استقبال زیادی در سال های اخیر رو به رو شده است برنامه نویسی نیز از جمله مشاغل پردرآمد است.

 

خدمات آنلاین

از مشاغل پر سود امروز می توان به تدریس های آنلاین اشاره کرد. به دلیل وجود کرونا بسیاری از کلاس های آموزشی ، دانشگاه ها و حتی جلسات نیز کنسل شده است. بعضی از سایت ها و برنامه ها به شما کمک می کنند تا کلاس ها و جلسات خود را به صورت آنلاین برگزار کنید. وبینار ها ، جلسه های آموزشی و کاری و … در این برنامه ها به صورت ساعتی و با حضور تعداد مختلفی از افراد به صورت آنلاین برگزار می شود. برخی از سایت ها در زمینه تبلیغات و رپورتاژ آگهی فعالیت دارند و شما می توانید در این سایت ها مشاغل خود را ثبت و تبلیغ کنید.
این شغل یکی از مشاغلی می باشد که حتی بعد از گذراندن بیماری کرونا نیز وجود خواهد داشت و شیوه زندگی مردم را تغییر خواهد داد. این خدمات در بخش خرید و فروش های حضوری نیز در بسیاری از مردم جا افتاده است و مردم با استفاده از شبکه های اجتماعی و سایت ها خرید های خود را انجام می دهند.

خودرو
خودرو
خدمات
خدمات
خدمات حیوانات
خدمات حیوانات
خدمات پزشکی
خدمات پزشکی
فرهنگی و آموزشی
فرهنگی و آموزشی
خدمات ورزشی
خدمات ورزشی
خدمات تشریفات
خدمات تشریفات
گردشگری
گردشگری
مراکز تجاری
مراکز تجاری
فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه زنجیره ای
خدمات دولتی
خدمات دولتی
خدمات زیبایی
خدمات زیبایی
بیمه
بیمه
خدمات تفریحی
خدمات تفریحی
رستوران و کافه ها
رستوران و کافه
بانک ها
بانک ها